Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

delikatesy

Dobre jedzenie Poznań

Piękne nowoczesne wnętrza, przemiła obsługa kelnerska, a przede wszystkim - dobre jedzenie. To wszystko i więcej czeka na Państwa w restauracji \"Pod Niebieniem\" w Poznaniu. Pomagamy w organizacji imprez okolicznościowych, bankietu służbowego, komunii, a nawet wesela. Menu dla każdego: alergików, wegetarian i bezglutenowców.

Foremki aluminiowe

Zdrowy tryb życia na dobre zagościł na światowych rynkach. Społeczeństwa urosły w świadomość tego, jakie konsekwencje może za sobą nieść brak dbałości o zdrową żywność oraz regularną aktywność fizyczną. Jednakże, nadal słyszymy wiele głosów, jakoby utrzymanie stałej formy było niemożliwe do pogodzenia z pracą zawodową. Jednakże, spożywanie pełnowartościowych posiłków jest możliwe, dzięki wykorzystaniu jednorazowych opakowań i foremek aluminiowych Kreis Pack. Modele plastikowe oraz aluminiowe pozostawiają spory obszar wyboru.

Krówki weselne

Jesteśmy producentem krówek weselnych i nie tylko. Nasza oferta jest kompleksowa - przygotowujemy projekt, realizujemy go oraz dostarczamy produkt, dzięki czemu możesz liczyć na całkowitą opiekę z naszej strony. Zdecyduj się na nasze słodycze, a Twoja uroczystość z pewnością zostanie zapamiętana przez gości.

Bezbutlowe dystrybutory wody

W dobie nacisku na stosowanie zasad ochrony środowiska, rezygnuje się z użytkowania plastikowych opakowań. Nasze bezbutlowe dystrybutory wody mają swoje zastosowanie w firmach, instytucjach, czy szpitalach. Dzięki stałemu podłączeniu do instalacji nie wymagają żadnego pojemnika. Na bieżąco filtrują ciecz, tak aby była zdatna do picia.

Sól drogowa

Zimową porą służby porządkowe posypują nią chodniki i inne ciągi komunikacyjne. Sól drogowa pomaga uniknąć wypadku na śliskiej, oblodzonej powierzchni i daje poczucie stabilności podczas poruszania się pieszo po zmarzniętym trakcie. Naszym klientom oferujemy produkty do rozpuszczania śniegu i lodu w workach o różnej pojemności.

Organizacja wesela

Służymy pomocą w dniu Twojego ślubu. Przy naszym barze gastronomicznym w centrum Radomska znajduje się również elegancka sala bankietowa, gotowa pomieścić nawet 100 gości. Profesjonalna organizacja wesela to jedna z naszych usług. Parkiet, mała scena, gustowne dekoracje, pyszne jedzenie – mamy wszystko czego trzeba.

www.happylinux.pl © 2011.