Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

delikatesy

talerzyki papierowe

Istniejąca już od ponad 20 lat firma oferuje szeroki zakres usług poligraficznych. W ramach swoich działań proponuje talerzyki papierowe oraz tacki cukiernicze z indywidualnie ustalanym nadrukiem. W ofercie znajdują się również pudełka, podkłady płaskie, opakowania na butelki wina oraz szereg innych produktów, które mogą posłużyć jako gadżety reklamowe.

Restauracja Zgierz

Niedzielny obiad, a może romantyczna kolacja - nasza restauracja w Zgierzu nada się na każdą okoliczność! Odwiedzający nas goście mają do dyspozycji menu, w którym znajdują się najróżniejsze potrawy, takie jak zupy, sałatki czy makarony. Wiemy też, jak ważne jest zdrowie dlatego staramy się, aby wszystkie nasze dania były pełnowartościowe!

mleka roślinne

Zapraszamy do wyjątkowego sklepu internetowego www.delikatesyzdrowo.pl, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór roślinnych artykułów spożywczych, które stanowią zdrowe zamienniki dla produktów pochodzenia zwierzęcego i mięsa. Proponujemy między innymi masło i mleka roślinne, a także sery wegańskie. Uzupełnieniem wegańskiego asortymentu są najwyższej jakości naturalne i ekologiczne produkty.

Pakowanie usługowe

Witamy w firmie Braco. Oferujemy pakowanie usługowe na zamówienie dla firm z różnych branż - spożywcza i inne Posiadamy własną maszynę do owijania produktów w folię termokurczliwą. Świadczymy usługę na miejscu u Klienta, bądź w siedzibie własnej. Wykonujemy zlecenia manualne. U nas znajdziesz także produkty spożywcze w saszetkach - paluszkach.

www.happylinux.pl © 2011.