Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

delikatesy

http://www.attibassi-polska.pl/kawa-w-saszetkach.php

Jednym z atutów naszej oferty są kawy w saszetkach. To wspaniały propozycja dla firm, które pragną podarować swoim pracownikom higienicznie zamkniętą i zawsze świeżą kawę. Jest ona niezwykle prosta w przygotowaniu, a w połączeniu z naszymi ekspresami pozwoli na natychmiastowe przygotowanie wyjątkowo esencjalnego napoju.

Maszyny do lodów włoskich

Szukasz niezwykle solidnych maszyn do lodów włoskich, które bezawaryjnie przetrwają intensywną pracę podczas wakacyjnego sezonu i nie tylko? Najlepsze modele znajdziesz w ofercie naszej firmy LGS Lodmar, która posiada szeroki wybór najbardziej nowoczesnych, niezawodnych modeli, pochodzących od najlepszych producentów. Posiadamy modele nowe i używane, dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wszystkie automaty są niezwykle solidnie wykonane, niezawodne i wydajne, dzięki czemu z pewnością spełnią wszystkie wymagania.

talerzyki papierowe

Istniejąca już od ponad 20 lat firma oferuje szeroki zakres usług poligraficznych. W ramach swoich działań proponuje talerzyki papierowe oraz tacki cukiernicze z indywidualnie ustalanym nadrukiem. W ofercie znajdują się również pudełka, podkłady płaskie, opakowania na butelki wina oraz szereg innych produktów, które mogą posłużyć jako gadżety reklamowe.

www.happylinux.pl © 2011.