Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

biuro i reklama

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących profesjonalnych usług księgowych czy kadrowo-płacowych jest nasze biuro rachunkowe. Bydgoszcz to miasto, w którym świadczymy swoje usługi. Proponujemy usługi profesjonalne, rzetelne i solidne. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Datowniki

Zamiast po raz kolejny sięgać po długopis, pióro i kalendarz, sięgnij po datowniki firmy Wagraf. Ich ergonomiczny kształt wpływa na niezwykle przyjemne użytkowanie urządzenia. Największą ich zaletą jest jednak fakt, iż w błyskawiczny sposób pomogą Ci uzupełnić daty we wszelkiego rodzaju dokumentach.

Meble gabinetowe

Marka Ekta jest firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu biur. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie systemy okażą się funkcjonalne oraz ergonomiczne, a jakie zwyczajnie nie zdadzą egzaminu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas meblami gabinetowymi dostępnymi w różnorodnych układach oraz utrzymanych w odmiennych stylistykach. Gwarantujemy, iż wszystkie z prezentowanych przez nas elementów, charakteryzuje najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Zachęcamy do kontaktu.

projekt etykiety

Zajmujemy się drukowaniem standardowych oznakowań produktów przemysłowych, a także realizacją zamówień indywidualnych. Przygotowany projekt etykiety powinien zostać zapisany w pliku w formacie PDF z fontami zamienionymi na krzywe. Ponadto bezpieczny obszar od krawędzi cięcia wyznaczamy na minimum 2 mm.

Katalogi klejone

Profesjonalna drukarnia cyfrowa oferuje najwyższej jakości druk katalogów, gazet, magazynów, plakatów, ulotek, wizytówek, naklejek, etykiet, kalendarzy oraz wielu innych. Firma Empir z Poznania tworzy katalogi klejone i szyte oraz inne materiały na najwyższym poziomie wykorzystując do tego profesjonalne maszyny. Katalogi klejone wykonywane są łączeniem kleju na gorąco w technologi PUR oraz EVA. Skorzystaj z naszego dużego doświadczenia i zamów interesujący Cię produkt.

druk na folii metalizowanej

Prowadząc firmę poligraficzną warto zaopatrzyć się nie tylko w podstawowe materiały eksploatacyjne, ale też te przeznaczone do uszlachetnienia. Druk na folii metalizowanej dostępnej w naszej ofercie to możliwość uzyskania wyjątkowych efektów wizualnych. Proponowany do tego zabiegu materiał bardzo dobrze wiąże się z podłożem.

Call center

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem do swojego przedsiębiorstwa nowoczesnych kanałów komunikacji - call center, skype i innych - znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań, które korzystnie wpłyną na funkcjonowanie Twojej firmy. Dzięki nim zyskujesz systemy, za pomocą których docieranie do klientów w formie call center będzie sprawne i skuteczne.

Agencja fotograficzna

W naszej ofercie można znaleźć zdjęcia z najważniejszych wydarzeń z całego świata. Jednak to nie wszystko co można u nas znaleźć: jako agencja fotograficzna zajmująca się zdjęciami wnętrz organizujemy również sesje wybranych budynków i pomieszczeń przede wszystkim na terenie Warszawy. Współpracujemy z agencjami nie tylko polskimi, ale i zagranicznymi.

Breloki reklamowe producent

W kategorii drobne upominki znajdą Państwo standardowe, a zarazem wszechstronne podarunki z możliwością personalizacji. Oferujemy smycze, maskotki, zapalniczki i zapalarki, znaczki oraz breloki reklamowe. Producent pozwala na zakup minimum 25 sztuk bez znakowania, z użyciem tampodruku/sitodruku lub z grawerem.

ścianki ażurowe

Niewielkie mieszkanie wymaga oddzielenia przestrzeni? Marzy Ci się ozdoba w dużym przedpokoju? Ścianki ażurowe to świetna alternatywa dla lameli czy innych przepierzeń. Nowoczesna i stylowa doda pomieszczeniu charakteru. Przykuje wzrok najbardziej wymagającego estety. Wydzieli strefę, np. odpoczynku lub pracy.

drukarnia naklejek

Nasza firma zajmuje się produkcją etykiet na zamówienie. Osoby korzystające z naszej oferty mogą wybrać kolor, kształt oraz rodzaj etykiet. Nasza drukarnia naklejek oferuje modele pokryte klejem kauczukowym lub akrylowym oraz te które mogą być mocowane na specyficznych powierzchniach. W naszej ofercie mamy również etykiety, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością.

Egzamin na tłumacza przysięgłego

Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu na tłumacza przysięgłego! Nasza szkoła oferuje kompleksowe przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne z zakresu języka obcego oraz prawa. Nasi doświadczeni nauczyciele pozwolą Ci w łatwy i zrozumiały sposób opanować wiedzę z zakresu egzaminu. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwoli Ci na indywidualne podejście. Dostaniesz wiele materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci w nauce. Dodatkowo przeprowadzamy symulacje egzaminów, aby Cię przygotować i pomóc Ci pozbyć się stresu przed egzaminem.

Skrzydłokwiat

Okazuje się, że istnieje kwiat, który oczyszcza powietrze. Skrzydłokwiat to żywy filtr powietrza, który bardzo łatwo się uprawia, a do tego pięknie wygląda. Dzięki swoim oczyszczającym zastosowaniom warto mieć go w swoim domu, tym bardziej, że bez żadnych problemów rośnie we flakonach z wodą i bez ziemi.

www.happylinux.pl © 2011.