Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

biuro i reklama

Ulotki

Reklamowe ulotki świetnie wstrzeliły się w dzisiejsze czasy. Każdy bowiem posiada komputer i od czasu do czasu ma potrzebę podzielenia się swoimi danymi z innymi. Chociażby chciałby przenieść zdjęcia z wakacji koleżance na komputer. Warto o tym pamiętać, gdy planujemy kolejną promocję po przez ulotki. Usb firmowe, z logo firmy, w jej kolorach, będzie nie tylko świetnie służyło potencjalnemu klientowi, ale także spełniało swoje zadanie, będzie to bowiem także usb promocyjne. Klient będzie z niego do woli korzystał i marka wpadnie mu do głowy, będzie ją ciepło kojarzył.

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących profesjonalnych usług księgowych czy kadrowo-płacowych jest nasze biuro rachunkowe. Bydgoszcz to miasto, w którym świadczymy swoje usługi. Proponujemy usługi profesjonalne, rzetelne i solidne. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Datowniki

Zamiast po raz kolejny sięgać po długopis, pióro i kalendarz, sięgnij po datowniki firmy Wagraf. Ich ergonomiczny kształt wpływa na niezwykle przyjemne użytkowanie urządzenia. Największą ich zaletą jest jednak fakt, iż w błyskawiczny sposób pomogą Ci uzupełnić daty we wszelkiego rodzaju dokumentach.

Etykiety zabezpieczające

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie możliwość przygotowania dla naszych klientów etykiety zabezpieczającej, jaka pozwala na uzyskiwanie szybkiej i prostej przesyłki. Znajdziecie u nas papier samoprzylepny, gwarantujący uzyskiwanie wytrzymałych nalepek czy naklejek.

Meble gabinetowe

Marka Ekta jest firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu biur. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie systemy okażą się funkcjonalne oraz ergonomiczne, a jakie zwyczajnie nie zdadzą egzaminu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas meblami gabinetowymi dostępnymi w różnorodnych układach oraz utrzymanych w odmiennych stylistykach. Gwarantujemy, iż wszystkie z prezentowanych przez nas elementów, charakteryzuje najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Zachęcamy do kontaktu.

Wirtualne biuro Wrocław

Potrzebne jest Państwu wirtualne biuro, gdzie dopełnione zostaną wszelkie czynności administracyjne? Poszukujecie miejsca, gdzie możecie zarejestrować prowadzoną przez Was działalność? Zgłoście się do nas! Zespół naszych specjalistów zajmie się odbieraniem i przekazywaniem Wam korespondencji, telefonów, które będą do nas docierały. Z nami będziecie mogli stworzyć profesjonalne przedsiębiorstwo.

stoiska wystawiennicze

Zapewnienie sobie dobrej promocji produktów czy usług to pierwszy krok do sukcesu danej firmy, który pomożemy państwu postawić - prezentujemy najlepsze wystawiennicze stoiska na różnego rodzaju targi oraz wydarzenia, dzięki którym zwrócicie uwagę większej liczby osób. Tworzymy rozmaite konstrukcje zgodne z oczekiwaniami klientów i zawsze wykonujemy profesjonalne wyroby o konkretnej specyfikacji technicznej, a także z zastosowaniem najlepszych materiałów. Zajmujemy się także pomocą dodatkową w czasie targów.

projekt etykiety

Zajmujemy się drukowaniem standardowych oznakowań produktów przemysłowych, a także realizacją zamówień indywidualnych. Przygotowany projekt etykiety powinien zostać zapisany w pliku w formacie PDF z fontami zamienionymi na krzywe. Ponadto bezpieczny obszar od krawędzi cięcia wyznaczamy na minimum 2 mm.

Portale internetowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Marcepan Studio. Nasza specjalność to portale internetowe. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu nasze produkty spełniają wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. Zachęcamy do sprawdzenia galerii naszych realizacji.

www.happylinux.pl © 2011.