Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

rękodzieło i sztuka

Reprodukcje - Marco Polo sp. j

Dzieła sztuki mają ogromną moc, która koi zmysły oraz dusze ich posiadaczy. Proponujemy więc państwu wspaniałe reprodukcje obrazów największych malarzy w historii Polski i świata. Marco Polo sp. j. to przede wszystkim zbiór ogromnej liczby wytworów, które bez wątpienia znajdą wśród państwa wielkich miłośników.

Mulina anchor

Specjalnością przedsiębiorstwa Agawa Sp. z o.o. jest dystrybucja różnego rodzaju nici, wyrobów galanteryjnych oraz dodatków krawieckich. W naszej ofercie znajduje się miedzy innymi mulina Anchor, szczególnie polecana jako surowiec do zdobienia tkanin oraz haftowania. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i rodzajów.

Miarka wzrostu | http://www.pracowniatymek.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracowni Tymek, która specjalizuje się w tworzeniu ręcznie wykonywanych i malowanych dekoracji z drewna oraz sklejki. Znajdziecie Państwo u nas wieszaki, ramki, szkatułki, półki, zegary ścienne i stojące, mebelki dla lalek, puzzle, literki, a także takie praktyczne wyroby, jak miarka wzrostu, dostępne w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze.

Fotograf Bartosz Wojciechowski

Chcesz zapewnić sobie wspaniałą pamiątkę z ważnych momentów w życiu? Zależy Ci na tym, aby nawet po upływie wielu lat móc jeszcze raz poczuć te same emocje i przypomnieć sobie wszystko, jakby to było wczoraj? Taką właśnie moc mają zdjęcia! Bartosz Wojciechowski to fotograf ślubny z Łodzi, który jest w stanie towarzyszyć Młodej Parze w trakcie całego dnia - począwszy od przygotowań, aż po zabawę weselną. Zapewniamy także możliwość zorganizowania fantastycznej sesji plenerowej według uznania Klientów.

Fotografia Leszno

Nasza firma zapewnia kompleksowe dokumentowanie pięknego dnia ślubu na terenie Leszna i okolic. Wyposażeni w profesjonalne sprzęty fotografowie zajmują się zarówno wykonywaniem sesji narzeczeńskich, uwiecznianiem przygotowań do ślubu, jak i dokumentacją najważniejszych chwil podczas wesela. Od pierwszych rozmów do samego końca jesteśmy do dyspozycji naszych klientów: zdjęcia udostępniamy zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, przez cały czas jesteśmy również otwarci na uwagi i spotkania konsultacyjne.

Kalendarze książkowe

Serwis Foto-Ksiazki.pl serdecznie poleca doskonałe kalendarze książkowe. Od dzisiaj kalendarz nie musi tylko kojarzyć się z upływającym czasem, ale może także zawierać indywidualnie dobrane zdjęcie najbliższych, czy też miejsca bliskiego naszemu sercu. Co więcej, są to prezenty wręcz idealne, gdyż łączą w sobie funkcjonalność z indywidualizacją prezentu, co sprawia, że każda obdarowana osoba z pewnością bardzo się ucieszy. Zachęcamy do zakupu kalendarzy z własnymi zdjęciami, oferowanych przez nasze sklep.

www.happylinux.pl © 2011.