Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

rękodzieło i sztuka

Reprodukcje - Marco Polo sp. j

Dzieła sztuki mają ogromną moc, która koi zmysły oraz dusze ich posiadaczy. Proponujemy więc państwu wspaniałe reprodukcje obrazów największych malarzy w historii Polski i świata. Marco Polo sp. j. to przede wszystkim zbiór ogromnej liczby wytworów, które bez wątpienia znajdą wśród państwa wielkich miłośników.

Mulina anchor - http://agawa.net.pl

Specjalnością przedsiębiorstwa Agawa Sp. z o.o. jest dystrybucja różnego rodzaju nici, wyrobów galanteryjnych oraz dodatków krawieckich. W naszej ofercie znajduje się miedzy innymi mulina Anchor, szczególnie polecana jako surowiec do zdobienia tkanin oraz haftowania. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i rodzajów.

Miarka wzrostu | http://www.pracowniatymek.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracowni Tymek, która specjalizuje się w tworzeniu ręcznie wykonywanych i malowanych dekoracji z drewna oraz sklejki. Znajdziecie Państwo u nas wieszaki, ramki, szkatułki, półki, zegary ścienne i stojące, mebelki dla lalek, puzzle, literki, a także takie praktyczne wyroby, jak miarka wzrostu, dostępne w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze.

Ikony sklep

Dewocjonalia to nie tylko idealne ozdoby domu, ale i również wspaniały prezent, z którego zadowolona będzie każda osoba. Tworząc wizerunki świętej rodziny, Kubara Dewocjonalia pilnuje, by każdy wyrób był rękodziełem o najwyższej jakości. Dla osób potrzebujących tańszych produktów, w ofercie przygotowaliśmy specjalnie nadrukowane ikony. Sklep czeka na Państwa zamówienia!

www.happylinux.pl © 2011.