Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

rękodzieło i sztuka

Reprodukcje - Marco Polo sp. j

Dzieła sztuki mają ogromną moc, która koi zmysły oraz dusze ich posiadaczy. Proponujemy więc państwu wspaniałe reprodukcje obrazów największych malarzy w historii Polski i świata. Marco Polo sp. j. to przede wszystkim zbiór ogromnej liczby wytworów, które bez wątpienia znajdą wśród państwa wielkich miłośników.

Mulina anchor

Specjalnością przedsiębiorstwa Agawa Sp. z o.o. jest dystrybucja różnego rodzaju nici, wyrobów galanteryjnych oraz dodatków krawieckich. W naszej ofercie znajduje się miedzy innymi mulina Anchor, szczególnie polecana jako surowiec do zdobienia tkanin oraz haftowania. Zapewniamy szeroki wybór kolorów i rodzajów.

Miarka wzrostu | http://www.pracowniatymek.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracowni Tymek, która specjalizuje się w tworzeniu ręcznie wykonywanych i malowanych dekoracji z drewna oraz sklejki. Znajdziecie Państwo u nas wieszaki, ramki, szkatułki, półki, zegary ścienne i stojące, mebelki dla lalek, puzzle, literki, a także takie praktyczne wyroby, jak miarka wzrostu, dostępne w dowolnie wybranym przez Państwa kolorze.

obsługa techniczna eventów

Jeżeli uda nam się zrobić świetną imprezę dla jednego klienta on na pewno poleci nas kolejnemu. Jest to sytuacja bardzo komfortowa. Renoma bardzo wiele znaczy w takim fachu jak organizacja i nagłośnienie imprez. Katowice i Warszawa wymaga profesjonalizmu. Nie czekajmy dłużej. Organizacja imprez integracyjnych dla firm jak i dobrego nagłośnienia na pewno będzie kosztowała nas sporo wysiłku i niejedną zarwaną noc, a także dużą dawkę nerwów, ale jeżeli dopilnujemy wszystkiego odniesiemy sukces. Katowice i Warszawa są jednak tego warte.

Druk wielkoformatowy

Chcesz skutecznie i oryginalnie wypromować swoją firmę? Zależy Tobie na najlepszych rozwiązaniach? Co powiesz na to: fantastyczny druk wielkoformatowy, niskie ceny oraz korzystne warunki współpracy? Bo taka oferta tylko z CKG! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z proponowanych usług.

Sklep muzyczny

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na zakupie fantastycznych instrumentów jest nasz sklep muzyczny. Proponujemy szeroką gamę różnorakich elementów do tworzenia pięknej muzyki. Odznaczamy się profesjonalizmem, fachowym doradztwem oraz najkorzystniejszą propozycją na rynku! Nasz sklep muzyczny jest świetnym miejscem dla każdego - czy to amatora, czy profesjonalisty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z proponowanych usług!

zdjęcia wizerunkowe

Aby zaistnieć na rynku pracy oraz w wielu branżach, potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna. Dlatego nasza firma proponuje wysokiej jakości zdjęcia wizerunkowe, które wykorzystywane są m.in. do folderów reklamowych, materiałów prasowych, katalogów promocyjnych oraz na potrzeby stron internetowych.

filmowanie z powietrza

Potrzebujecie Państwo podniebnych nagrań określonych budynków, przestrzeni, obiektów przemysłowych? Jeśli tak zapraszamy do kontaktu z firmą Fly&Watch! Filmowanie z powietrza przy pomocy wyposażonego w świetnej jakości kamerę drona to nasza specjalność. Oprócz tego wykonujemy też zdjęcia z lotu ptaka.

www.happylinux.pl © 2011.