Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

organizacje i instytucje

Biuro rachunkowe Katowice

Chcesz skorzystać z pomocy, jakiej udziela biuro rachunkowe FRESZ sp. z o.o.? Katowice są miastem, w którym znajdziesz usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy rzetelną i doświadczoną firmą, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów. Zgłoś się do nas i przekonaj się o jakości i profesjonalizmie naszych usług.

papier ekologiczny do drukarek

Nasz katalog zawiera również papier ekologiczny do drukarek, który produkowany jest w 100% z makulatury oraz odpadów konsumenckich. Posiada on ponadto certyfikaty zaświadczające, że powstał on bez użycia szkodliwych dla środowiska substancji takich jak halogeny oraz wybielacze. Jakość końcowego produktu nie ustępuje tradycyjnym arkuszom.

Maszyny do czyszczenia i sortowania nasion

Jako profesjonaliści z zakresu dostarczania najwyższej jakości urządzeń dla rolników, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pośród naszego asortymentu znajdą Państwo maszyny do czyszczenia i sortowania nasion, a także urządzenia do dokładnej analizy ziaren pod kątem różnego rodzaju substancji i pierwiastków chemicznych.

biuro rachunkowe

Ewidencjonujemy przychody oraz podatki od towarów i usług VAT, sporządzamy sprawozdania rozliczeniowe dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i dokumenty płacowe a także deklaracje do Urzędu Skarbowego. Nasza oferta stworzona została z myślą o małych oraz średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują pomocy w prowadzeniu księgowości firmy oraz profesjonalnego doradztwa biznesowego. Biuro rachunkowe przyjmuje Klientów przy po uprzednim umówieniu telefonicznym lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Agencja ubezpieczeniowa Warszawa

Jesteśmy firmą, która już od kilkunastu lat oferuje polisy majątkowe, komunikacyjne oraz na życie, obsługując zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nasza agencja ubezpieczeniowa w Warszawie świadczy pomoc po różnego rodzaju wypadkach, ale również wtedy, gdy potrzebna jest fachowa porada czy przypomnienie o nadchodzących terminach spłat.

Krajowy Rejestr Zadłużonych zgłoszenie wierzytelności

Każdy wierzyciel ma prawo do otrzymania świadczenia od dłużnika. Zgłoszenie wierzytelności należy dokonać w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wykorzystując przy tym specjalny formularz. Te, które zostaną wniesione poza systemem, nie są rozpatrywane. Wniosek dokonuje się pod odpowiednią sygnaturą oraz w terminie. Należy pamiętać również o uzupełnieniu wszystkich danych.

www.happylinux.pl © 2011.