Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

organizacje i instytucje

Tłumacz języka niderlandzkiego

Katarzyna Repetska to doświadczony tłumacz języka niderlandzkiego oferujący swoje profesjonalne usługi wszystkim osobom oczekującym krótkich terminów realizacji zleceń oraz rzetelnej pracy. Zapraszamy na stronę internetową SzybkieTlumaczenia.pl oraz do zapoznania się z ofertą tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego.

Biuro rachunkowe Katowice

Chcesz skorzystać z pomocy, jakiej udziela biuro rachunkowe FRESZ sp. z o.o.? Katowice są miastem, w którym znajdziesz usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy rzetelną i doświadczoną firmą, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów. Zgłoś się do nas i przekonaj się o jakości i profesjonalizmie naszych usług.

pożyczki społecznościowe

Nie wszyscy wiedzą na czym polegają pożyczki społecznościowe. Często nasi klienci są pełni obaw i niepewności, przez co powstrzymują się przed taką formą pomocy. Dlaczego jednak coraz częściej mówi się o takich zasadach udzielania wsparcia finansowego? Przede wszystkim dlatego, iż jest to wspaniała i o wiele wygodniejsza alternatywa dla tradycyjnych kredytów bankowych. Atrakcyjne oprocentowanie, terminy spłat dostosowane do możliwości finansowych oraz brak sprawdzania statusu klientów w BIK - to wszystko wiąże się z naszymi usługami.

Doradcy finansowi Olsztyn

Świadczymy pomoc w zakresie ubezpieczeń, kredytów oraz leasingów. Nasze biuro w Olsztynie pomaga również spółkom pozyskać dodatkowe środki pieniężne z banków oraz innych instytucji. Nasi doradcy finansowi udzielają konsultacji dotyczących wyboru odpowiedniego kredytu lub leasingu oraz ich otrzymania.

Biuro tłumaczeń

Zajmujemy się wykonywaniem przekładów pisemnych i ustnych z i na ponad czterdzieści języków obcych. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w Poznaniu. W naszej ofercie znajdują się zarówno przekłady przysięgłe, jak i specjalistyczne, techniczne i zwykłe. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, ponieważ zatrudniamy tylko specjalistów, którzy doskonale znają dany język obcy wraz z branżowym słownictwem, a także różne dziedziny wiedzy, dzięki czemu mogą dokonywać merytorycznie doskonałych przekładów specjalistycznych.

Windykacja należności Toruń

Do zadań naszej firmy należy między innymi windykacja należności w Toruniu i jego okolicach. Pomagamy w rozwiązywaniu spraw dłużniczych na podstawie dokumentacji (dowód postępowania egzekucyjnego, nakaz zapłaty czy umowy i zobowiązania) - konflikty rozstrzygamy w taki sposób, by przedsiębiorcy mogli uniknąć postępowania sądowego, a w razie potrzeby oferujemy spłatę długów klienta (pożyczka 20000-1000000 zł).

www.happylinux.pl © 2011.