Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

organizacje i instytucje

www.pmexperts.pl - szkolenie scrum

Polecamy Państwu prowadzone przez naszych specjalistów szkolenie scrum, które pozwala na uzyskiwanie w szybki sposób wiedzy i umiejętności odnośnie najlepszych sprawdzonych metod, jakie wykorzystać możecie Państwo jako osoby nadzorujące prace grup projektowych, jak i jako ich uczestnicy. Szkolenie scrum dostępne jest u nas w atrakcyjnych cenach.

Podatek 1% dla szkoły

Środki finansowe, które otrzymują dyrektorzy placówek edukacyjnych są w wielu przypadkach niewystarczające do prowadzenia bieżącej działalności. Pomóc może im akcja podatek 1% dla szkoły, której pomysłodawcą jest Fundacja Studencka Młodzi Młodym. Dzięki Twoim pieniądzom dzieciaki będą mogły uczyć się w lepszych warunkach.

Tłumacz języka niderlandzkiego

Katarzyna Repetska to doświadczony tłumacz języka niderlandzkiego oferujący swoje profesjonalne usługi wszystkim osobom oczekującym krótkich terminów realizacji zleceń oraz rzetelnej pracy. Zapraszamy na stronę internetową SzybkieTlumaczenia.pl oraz do zapoznania się z ofertą tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego.

Dopłaty do odszkodowań AC

Osoby pokrzywdzone przez towarzystwo ubezpieczeniowe mogą liczyć na naszą pomoc przy uzyskaniu dopłaty do odszkodowań AC. Często dochodzenie należnej kwoty związane jest z trudnym i czasochłonnym procesem. Dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie - także w postaci reprezentowania klienta przed sądem czy ubezpieczycielem.

www.happylinux.pl © 2011.