Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

leczenie

TechWind - podnośniki dla inwalidów

Platformy schodowe lub podnośniki dla niepełnosprawnych są idealnym rozwiązaniem dla osób mających trudności z poruszaniem się. Nie możemy być obojętni ani tym bardziej negatywnie nastawieni i negujący problemy takich osób. Każdy z nas może znaleźć się w podobnej sytuacji więc wszelkie obiekty a tym bardziej użytku publicznego powinny zostać wyposażone w udogodnienia dla tych osób.

Hair Medica - Klinika Włosa

Zapraszamy do profesjonalnej kliniki włosa - Hair Medica w Warszawie. Wykonujemy badania trychologiczne, przeprowadzamy szczegółowe analizy stanu zdrowia, by dobrać odpowiednią metodę leczenia. Pracują u nas dermatolodzy, endokrynolodzy, biotechnolodzy, kosmetolodzy i wielu innych specjalistów. Zapraszamy.

Leczenie od alkoholizmu

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że uzależnienie od mocnych trunków to inaczej choroba. Leczenie alkoholizmu jest skomplikowane i długotrwałe. Większość ludzi myśli, że tego rodzaju nałóg to tylko kwestia silnej woli, nie wiedzą, że jest to nieuleczalna choroba. Leczenie może jednak zatrzymać jej rozwój w każdej fazie. Sprawdź szczegóły na naszej stornie!

DuoLife Sp. z o.o. - http://www.proselect.com.pl/

W firmie DuoLife Sp. z o.o. można zamówić jeden z niewielu na polskim rynku skutecznych suplementów diety opartych na polifenolach i związkach antyoksydacyjnych - niezbędnych w profilaktyce nowotworowej. Jeżeli w Twojej rodzinie występowały przypadki zachorowalności na raka, badaj się regularnie i stosuj nasz suplement.

Na porost włosów

Aby Twoja skóra głowy była zadbana, potrzeba specjalnych środków w przypadku łysienia lub łojotoku. Skorzystaj z konsultacji naszego profesjonalnego trychologa i dowiedz się, jak należy dbać o skórę głowy oraz co pobudza porost włosów. Dzięki skutecznemu leczeniu możesz cieszyć się bujną fryzurą na nowo.

Nowoczesne aparaty do magnetoterapii

Kiedy poszukujesz odpowiednich środków, pozwalających na przywrócenie kondycji i zlikwidowanie urazu lub chcesz wyposażyć własne centrum rehabilitacyjne, skorzystaj z naszej oferty. Zamów profesjonalne aparaty do magnetoterapii. Są to nowoczesne urządzenia, przywracające właściwą równowagę elektryczną i biegunowość organizmu.

Zaćma W Czechach - Destinationgoodhealth.com

Pacjenci, którzy czekają na operację zaćmy w długich kolejkach, dzięki dyrektywie transgranicznej mają szanse na szybsze wyleczenie. W Czechach zabieg można podjąć niemal od ręki i jest on objęty pełną lub prawie pełną refundacją (dokładniej - NFZ zwraca taką kwotę, na jaką w Polsce jest wycenione świadczenie).

Psychoterapia

Dopadła Cię depresja? Odczuwasz dolegliwości bólowe, które nie mają uzasadnienia w przeprowadzonych badaniach? Przyczyną mogą być zaburzenia, które znacznie wpływają na obniżenie Twojego samopoczucia. Lek. med. Adriana Kalicka-Owerska pracuje w Warszawie, gdzie stara się zadbać o komfort mentalny swoich Pacjentów, stosując rozwiązania, takie jak np. psychoterapia.

Aparaty słuchowe

Witaj w gabinecie audiometrycznym Audiofon-Brzoza. Oferujemy najwyższej jakości aparaty słuchowe w Bydgoszczy i okolicach Torunia. Oferujemy kompleksowe badanie słuchu za pomocą audiometru. Dopasowujemy idealnie urządzenie wzmacniające słyszenie. Sprzedajemy produkty nowoczesne, od uznanych producentów, bardzo wydajne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Dziś, nikt nie musi widzieć, że nosisz wzmacniacz słyszenia! Polecamy dyskretne wkładki wewnątrzuszne.

Odwyk narkotykowy - Primum Vivere

Radzenie sobie z problemami przy pomocy wikłania się w nałóg to droga donikąd. Odwyk narkotykowy, z którego skorzystanie umożliwiamy Państwu w zakresie działalności ośrodka Primum Vivere to staranna terapia ukierunkowana nie tylko na Waszą mentalność (psychoterapia), ale i ciało (odtruwanie z toksyn).

Centrum stomatologiczne

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc i kompleksową obsługę. W naszym centrum możecie poddać się leczeniu problemów jamy ustnej i zębów, jak też uzyskać porady w zakresie profilaktyki i leczenia zapobiegawczego. Centrum stomatologiczne Dentineo Gdańsk - doświadczeni stomatolodzy dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie.

Stomatologia dziecięca

Gabinety PROFEMED zapraszają pacjentów w każdym wieku. Stomatologia dziecięca jet szczególnym obszarem naszego działania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawidłowa profilaktyka zębów u najmłodszych będzie miała późniejszy wpływ nie tylko na stan ich uzębienia, ale również stosunek do wizyt u dentysty w przyszłości.

Leki na wrzodziejące zapalenie jelita grubego

Rozpoznanie tego schorzenia nie należy do trudnych. Jednak dobranie odpowiedniej terapii już tak. Leki na wrzodziejące zapalenie jelita grubego mają na celu przede wszystkim wzmocnić naturalną odporność organizmu, zahamować degradację organu oraz działać antynowotworowo. Ośrodek Lexmedica poprzez prowadzi badania kliniczne nad leczeniem tej choroby.

www.gabinetduodent.pl - Stomatologia Łódź

Zapobiegaj, a nie lecz. To jedna z najczęściej powtarzanych prawd życiowych. Stomatologia jest dziedziną, w której sprawdza się ona najbardziej. Jak powszechnie wiadomo odpowiednia profilaktyka oraz regularne wizyty u dentysty pozwalają zachować zdrowy uśmiech. Na stronie internetowej gabinetu Duodent z Łodzi znajduje się więcej informacji na ten temat.

dobreleczenie.com

Witamy w Medilux - prywatnym ośrodku terapii uzależnień. Przyjmujemy alkoholików, narkomanów, lekomanów, hazardzistów, ale także osoby uzależnione od zjawisk cywilizacyjnych, m.in. komputera, internetu itp. Przerywamy ciągi alkoholowe, przeprowadzamy detoksykację chorych łagodząc stany zespołu abstynencyjnego.

Prodental Nowy Sącz

Pacjenci cierpiący na ból zęba boją się wizyty u lekarza, ze względu na przeszłość tego zawodu. Dobry dentysta z Nowego Sącza, zapewnia, że wizyta w gabinecie stomatologicznym Prodental nie będzie powodowała dodatkowego dyskomfortu czy dolegliwości. Zapisz się na konsultację i zadbaj o higienę jamy ustnej.

Leczenie hazardu

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym możesz zupełnie anonimowo skorzystać z pomocy i podjąć się leczenia alkoholizmu czy hazardu, nasz ośrodek Attente jest do Twojej dyspozycji. Leczenie uzależnień jest trudne, ale korzystając z pomocy doświadczonych terapeutów za pomocą między innymi medycyny naturalnej można wyjść z tego niszczycielskiego nałogu i wrócić do normalnego życia.

http://rozwoj-trzezwej-osobowosci.pl/

Nowoczesna terapia alkoholowa oparta jest na działaniu psychologicznym. Jak wiadomo, duże znaczenie ma wsparcie grupy - poznanie historii osób o podobnym problemie, które również straciły wiele przez zbyt częste zaglądanie do kieliszka. Warto umacniać w sobie wiarę we własne możliwości i w to, że się uda.

http://www.polanika.pl/

Organizujemy prywatne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, dorosłych oraz seniorów. W pakietach znajdują się zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne. Realizujemy świadczenia Narodowego Funduszu Zdrowia oraz PFRON. Placówka Polanika leży na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Goście mogą korzystać ze spacerów oraz zajęć na świeżym powietrzu.

realbeauty.pl

Jeśli na skórze głowy pojawiły się wyraźne zmiany, warto skorzystać z porady lekarza. Prowadzimy bezpłatne konsultacje oraz dopieramy kosmetyki do pielęgnacji włosów. Umawiamy również klientów na wizytę u trychologa. Opisujemy także przyczyny oraz objawy wielu schorzeń, w tym łuszczycy, grzybicy, łojotoku, łysienia czy zapalenia atopowego.

Okulary Kalisz

Chcesz dobrać odpowiednie okulary dla swojego dziecka? Zapraszamy do naszego salonu optycznego Optikal w Kaliszu - zapewniamy szybkie badanie i bezstresową obsługę. Dysponujemy nowoczesnym urządzeniem, które pozwala nam na trafne i szybkie zdiagnozowanie wady. Na miejscu znajduje się także bardzo duży wybór oprawek.

Ciśnieniomierze zegarowe

Zależy Ci na tym, aby każdego dnia kontrolować stan swojego organizmu? Pomóc Ci w tym mogę ciśnieniomierze zegarowe oferowane przez firmę Tech-Med. Dzięki nim będziesz mógł sprawdzać swój stan, a w razie alarmujących wyników - możliwie najszybciej zareagować, nie pozwalając na pojawienie się przykrych konsekwencji.

Wózki elektryczne

Nasz serwis medyczny prezentuje bogatą ofertę produktów, w tym między innymi wózki elektryczne inwalidzkie. To funkcjonalne urządzenia, które znajdą Państwo w naszej ofercie w atrakcyjnej cenie. Nasz sprzęt rehabilitacyjny to wysoka jakość, którą odczujesz podczas użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

www.happylinux.pl © 2011.