Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

informacja

Tabliczki znamionowe

W naszej ofercie znaleźć można różnorodne tabliczki znamionowe: wykonane ze stali nierdzewnej, z laminatu dwuwarstwowego lub z aluminium anodowanego. Są to produkty estetyczne, cechujące się ogromną wytrzymałością. Są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na promieniowanie UV. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Dostarczamy informacje o firmach

W trakcie naszej codziennej pracy nastawieni jesteśmy na kreatywność. Jednak nie pomijamy rzetelności. W ten sposób dostarczamy naszym Klientom informacje o firmach - zgodne z przedstawionym przez Klientów profilem poszukiwań. Dbamy o terminową realizację zleceń oraz dokładność ich wykonania. Zwracamy uwagę na aktualność danych.

rzepak w kraju

Nasz portal powstał z myślą o wszystkich rolnikach, którzy potrzebują stałego dostępu do aktualnych notowań giełdy zbóż. Na stronie internetowej firmy Proagri dowiesz się, ile kosztuje rzepak w kraju oraz za granicą. To oczywiście tylko jeden z prezentowanych przez nas wskaźników. Zarejestruj się i sprawdź wszystkie!

Niszczenie dokumentów Gdańsk

W naszej ofercie dostępna jest usługa niszczenia dokumentów. Staramy się ją realizować mając na uwadze nie tylko przepisy prawa, ale także ochronę środowiska. Pracuje dla nas zespół doświadczonych ekspertów, dla których ekologia to ważna misja. Usługa realizowana jest w bezpieczny dla otoczenia sposób. Posiadamy nowoczesny sprzęt i rozbudowaną infrastrukturą IT.

Uszczelnienia techniczne

Jeśli potrzebne jest Wam odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak na przykład wysokie czy niskie temperatury oraz ciśnienie w naszym asortymencie znajdziecie liczne uszczelnienia techniczne. Oferowane przez nas wyroby gumowe oraz silikonowe sprawdzają się jako solidne łączenie rur, także o odmiennych średnicach.

Wał odbioru mocy

Sprzęgła elastyczne oraz przeciążeniowe związane są z rozruchem maszyny. Niezbędny w ich pracy jest wał odbioru mocy, który jest napędem poruszanego urządzenia. Oferujemy produkty tłumiące hałas, drgania skrętne oraz zapewniające izolację elektryczną i kompensującą przesunięcia w czasie działania urządzenia.

profilarki

W doskonałej ofercie cenowej, którą dla Państwa przygotowaliśmy posiadamy najlepszej jakości urządzenia oraz innowacyjne rozwiązania, które usprawnią pracę - amatora oraz profesjonalisty. Nasze urządzenia to między innymi niezawodne profilarki do blachy oraz inne - o wszelkich certyfikatach bezpieczeństwa.

Płyta komorowa

Oferta naszej firmy uwzględnia materiał, który wyróżnia się takimi właściwościami, jak doskonała izolacyjność i niski ciężar, przy jednoczesnej dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Płyta komorowa z poliwęglanu posiada również korzystny stosunek jakości do ceny, a przy tym jest łatwa w montażu.

www.happylinux.pl © 2011.