Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

informacja

Dostarczamy informacje o firmach

W trakcie naszej codziennej pracy nastawieni jesteśmy na kreatywność. Jednak nie pomijamy rzetelności. W ten sposób dostarczamy naszym Klientom informacje o firmach - zgodne z przedstawionym przez Klientów profilem poszukiwań. Dbamy o terminową realizację zleceń oraz dokładność ich wykonania. Zwracamy uwagę na aktualność danych.

Niszczenie dokumentów Gdańsk

W naszej ofercie dostępna jest usługa niszczenia dokumentów. Staramy się ją realizować mając na uwadze nie tylko przepisy prawa, ale także ochronę środowiska. Pracuje dla nas zespół doświadczonych ekspertów, dla których ekologia to ważna misja. Usługa realizowana jest w bezpieczny dla otoczenia sposób. Posiadamy nowoczesny sprzęt i rozbudowaną infrastrukturą IT.

poliuretanowe skrobaki

Wysokiej jakości urządzenia, wyróżniające się doskonałymi parametrami technicznymi pozwolą w pełni wykorzystać zalety przemysłowych taśmociągów. Skrobak poliuteranowy to jeden z niezbędnych elementów, pozwalający na znacznie lepszą dystrybucję surowca oraz na zminimalizowanie strat w związku z rozsypywaniem się. Polecamy.

Urządzenia do pakowania

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak funkcjonalne oraz praktyczne w zastosowaniu maszyny do pakowania! Są one używane w różnorodnych branżach przemysłowych, dlatego polecamy kupić je również Tobie! Zapraszamy wszystkie, zainteresowane osoby, do zapoznania się i skorzystania z naszych fantastycznych usług.

Śruba trapezowa

Oferujemy szeroki wybór elementów i części do różnego typu maszyn. Wśród wielu akcesoriów mechanicznych dostępna jest u nas śruba trapezowa nierdzewna z gwintem prawym lub lewym. Tego rodzaju części są istotnymi elementami w napędach maszyn i urządzeń. Dzięki wykonaniu z najwyższą starannością proponowane przez nas nierdzewne części umożliwiają płynne działanie napędu i elementów ruchomych.

transportery

Każdy transporter wiórów, jaki oddajemy w ręce naszych klientów, to sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, który wykazuje się niezawodnym działaniem. Jesteśmy przekonani, że spełni on oczekiwania najbardziej wymagających z nich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego modelu podajnika, zapraszamy na stronę internetową.

Pompa perystaltyczna

Szukasz przemyślanych, sprawdzonych i dokładnie pracujących produktów dedykowanych przemysłowi? Sprawdź naszą ofertę. Pompa perystaltyczna to rozwiązanie, które pozwala na przetłaczania cieczy różnego typu. Wykonane z tworzyw odpornych na działanie czynników zewnętrznych sprawdzi się w każdych warunkach.

Odkurzacze domowe

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych urządzeń czyszczących, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Proponujemy szeroki wybór urządzeń przeznaczonych zarówno do mieszkań, jak i przestrzeni użytkowych oraz przemysłowych. W naszym asortymencie znajdują się między innymi odkurzacze domowe marki Nilfisk. Są to wyjątkowo wydajne urządzenia o dużej mocy, które wyróżniają się skutecznością, dużą pojemnością oraz niezawodnością.

siłowniki do drzwi

Nasz sklep zaopatruje budynki w systemy przeciwpożarowe. W naszej ofercie znajdują się również elektryczne siłowniki do drzwi o mocy 24V. Urządzenia posiadają wbudowane procesory umożliwiające przepływ danych pomiędzy innymi mechanizmami: w przypadku zagrożenia, w ciągu 45 sekund automatycznie otwierają porta pod kątem 90 stopni.

Zegarki

Zapewniamy, że najwyższej jakości zegarki Atlantic są dziś jednym z najbardziej pożądanych produktów na rynku. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z naszej oferty, mogąc nie tylko wybierać spośród setek produktów, ale również nie martwić się o zbyt wysokie ceny. Zachęcamy do skorzystania z oferty Zegarki Centrum.

Zarządzanie serwerami

Długoletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza branżowa naszych specjalistów sprawiają, że oferowane przez Chili Web Applications zarządzanie serwerami odbywa się w sposób profesjonalny. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie informatyczne, które obejmuje konfigurację, optymalizację, aktualizację zabezpieczeń przed wirusami i hakerami, a także serwisowanie. Oferujemy nielimitowaną pomoc w ramach miesięcznych pakietów. Pełna lista wykonywanych przez nas działań znajduje się na naszej witrynie internetowej.

Filtr prywatyzujący na telefon

Ochroń swoje zdjęcia i dane z komórki lub tabletu przed podglądaczami. Załóż filtr prywatyzujący na telefon, aby nikt postronny nie zobaczył osobistych wiadomości czy przeglądanych treści z Twojego ekranu. Dodatkową korzyścią z zamontowania takiej osłony jest ochrona samego wyświetlacza, dzięki czemu stanie się odporniejszy na wstrząsy i rysy.

Kubki papierowe

Jesteśmy uznanym producentem różnego rodzaju opakowań i naczyń jednorazowych. Dostępne w naszej ofercie kubki papierowe wykonane zostały z materiałów przyjaznych środowisku. Nasze naczynia wzbogacamy o atrakcyjne wizualnie nadruki — umieszczamy na nich również grafiki dostarczone przez naszych klientów.

Pomiary elektryczne

Nasza firma mieszcząca się w Gdańsku oferuje między innymi wykonywanie profesjonalnych odbiorczych oraz okresowych pomiarów elektrycznych. Zajmujemy się badaniem rezystencji izolacji, pętli zwarcia, instalacji odgromowej czy też wyłączników R-P. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, precyzyjnego i niezawodnego w działaniu.

Oprogramowanie dla lekarzy

Dzięki ofercie firmy możliwe jest wyposażenie placówki medyczne w nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie dla lekarzy. Dzięki niemu, możliwe jest skorzystanie z możliwości wystawiania elektronicznych recept, zwolnień oraz skierowań. Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań z pewnością wspomoże działanie przychodni.

Serwis RTV

Oferujemy profesjonalny serwis RTV. Warszawa i okolice mogą odwiedzić nas w siedzibie firmy przy ul. Miedzianej 4A. Natomiast osobom, które zgłaszają awarię oferujemy także dojazd do klienta. Pomożemy Ci naprawić telewizor zarówno plazmowy, jak i LCD, a także sprzęt audio oraz piloty. Zapraszamy do autoryzowanego serwisu RTV w Bydgoszczy.

Wagi przemysłowe

W naszej ofercie znalazły się najwyższej klasy wagi przemysłowe. Dokładamy starań, by oferowany przez nas sprzęt spełniał oczekiwania klientów pod względem jakości i ceny. To właśnie z myślą o nich staramy się, by te urządzenia odpowiadały na potrzeby naszych nabywców. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej propozycji.

www.happylinux.pl © 2011.