Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

informacja

Dostarczamy informacje o firmach

W trakcie naszej codziennej pracy nastawieni jesteśmy na kreatywność. Jednak nie pomijamy rzetelności. W ten sposób dostarczamy naszym Klientom informacje o firmach - zgodne z przedstawionym przez Klientów profilem poszukiwań. Dbamy o terminową realizację zleceń oraz dokładność ich wykonania. Zwracamy uwagę na aktualność danych.

Niszczenie dokumentów Gdańsk

W naszej ofercie dostępna jest usługa niszczenia dokumentów. Staramy się ją realizować mając na uwadze nie tylko przepisy prawa, ale także ochronę środowiska. Pracuje dla nas zespół doświadczonych ekspertów, dla których ekologia to ważna misja. Usługa realizowana jest w bezpieczny dla otoczenia sposób. Posiadamy nowoczesny sprzęt i rozbudowaną infrastrukturą IT.

profilarki

W doskonałej ofercie cenowej, którą dla Państwa przygotowaliśmy posiadamy najlepszej jakości urządzenia oraz innowacyjne rozwiązania, które usprawnią pracę - amatora oraz profesjonalisty. Nasze urządzenia to między innymi niezawodne profilarki do blachy oraz inne - o wszelkich certyfikatach bezpieczeństwa.

poliuretanowe skrobaki

Wysokiej jakości urządzenia, wyróżniające się doskonałymi parametrami technicznymi pozwolą w pełni wykorzystać zalety przemysłowych taśmociągów. Skrobak poliuteranowy to jeden z niezbędnych elementów, pozwalający na znacznie lepszą dystrybucję surowca oraz na zminimalizowanie strat w związku z rozsypywaniem się. Polecamy.

Urządzenia do pakowania

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak funkcjonalne oraz praktyczne w zastosowaniu maszyny do pakowania! Są one używane w różnorodnych branżach przemysłowych, dlatego polecamy kupić je również Tobie! Zapraszamy wszystkie, zainteresowane osoby, do zapoznania się i skorzystania z naszych fantastycznych usług.

Śruba trapezowa

Oferujemy szeroki wybór elementów i części do różnego typu maszyn. Wśród wielu akcesoriów mechanicznych dostępna jest u nas śruba trapezowa nierdzewna z gwintem prawym lub lewym. Tego rodzaju części są istotnymi elementami w napędach maszyn i urządzeń. Dzięki wykonaniu z najwyższą starannością proponowane przez nas nierdzewne części umożliwiają płynne działanie napędu i elementów ruchomych.

Nadajnik GPS do samochodu

Wyobraźcie sobie Państwo hipotetyczną sytuację, że w przypadku gdy wychodzicie np. z centrum handlowego i poszukujecie swojego pojazdu, okazuje się, że ktoś Wam go ukradł. Odzyskanie auta normalną drogą często jest wręcz niemożliwe, jednak dzięki prostemu urządzeniu z asortymentu sklep.bezpiecznarodzina.pl będziecie na wypadek takiej sytuacji w pełni zabezpieczeni. Nadajnik GPS do samochodu jaki proponujemy to mały lokalizator, który umożliwi Wam szybkie namierzenie Waszego pojazdu, a policji jego odzyskanie.

transportery

Każdy transporter wiórów, jaki oddajemy w ręce naszych klientów, to sprzęt najlepszy w swoim rodzaju, który wykazuje się niezawodnym działaniem. Jesteśmy przekonani, że spełni on oczekiwania najbardziej wymagających z nich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego modelu podajnika, zapraszamy na stronę internetową.

Karta stałego klienta

Jeśli bierzesz udział w wielu programach lojalnościowych, Twój portfel z pewnością zawiera bardzo wiele na to dowodów. By wprowadzić organizację i ład, a także by nie zgubić kolejnego egzemplarza, zdecyduj się na nasze rozwiązanie. Karta stałego klienta, jaką proponujemy, to wiele programów lojalnościowych (obsługiwanych aplikacją mobilną) na jednym elemencie!

Pomiary nieszczelności instalacji sprężonego powietrza

Właściwe działanie poszczególnych urządzeń jest bardzo istotne ze względu na efektywność oraz bezpieczeństwo procesów produkcji. Świadczymy fachowe usługi dla przemysłu. Wykonujemy m.in. pomiary nieszczelności instalacji sprężonego powietrza, a także monitorujemy parametry oraz jakości sieci energetycznych.

wymiana baterii w zegarku Wrocław

Jeżeli twój ulubiony osobisty czasomierz zatrzymał wskazówki, prawdopodobnie konieczna będzie wymiana baterii w zegarku. We Wrocławiu wykonasz to w naszej pracowni przy ulicy Traugutta. Taka usługa nie jest z reguły kosztowna i przeważnie wykonujemy ją od ręki, dzięki czemu już nigdzie się nie spóźnisz.

Pompa perystaltyczna

Szukasz przemyślanych, sprawdzonych i dokładnie pracujących produktów dedykowanych przemysłowi? Sprawdź naszą ofertę. Pompa perystaltyczna to rozwiązanie, które pozwala na przetłaczania cieczy różnego typu. Wykonane z tworzyw odpornych na działanie czynników zewnętrznych sprawdzi się w każdych warunkach.

Thunderbolt

Nasz sklep oferuje nie tylko oryginalne sprzęty amerykańskiej firmy Apple, ale także akcesoria do nich. W ofercie dostępne są między innymi kable oraz przejściówki. Warto zwrócić uwagę np. na dwukanałowy, poręczny kabel Thunderbolt. Przydatnym gadżetem będzie także lekka, niewielka ładowarka, którą można nosić jako klucz.

Lampy led przemysłowe

Nasza oferta to specjalne rozwiązania o wysokiej odporności na szereg niesprzyjających czynników zewnętrznych. Proponujemy lampy led przemysłowe. Wykazują doskonałe parametry - są odporne na czynniki mechaniczne, nie wywołują efektu stroboskopowego, dają bardzo silne i jasne światło, pobierają niewielką ilość energii elektrycznej. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami.

www.happylinux.pl © 2011.