Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

zaopatrywanie

BKG Polska

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą niezawodnych wind i dźwigów towarowych jednego z najlepszych niemieckich producentów. Dostarczamy dźwignice o różnej wielkości oraz udźwigu. W ofercie posiadamy urządzenia, które są w stanie udźwignąć nawet 1000kg. Sprzedawany przez naszą firmę sprzęt znajduje zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w hotelarstwie, czy też gastronomii.

Hiszpański Gdańsk

Jeśli uczyć się języka, to tylko od native speakerów! Prowadzimy kursy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, indywidualne oraz grupowe, w ciągu tygodnia, ale także w weekendy. Pokażemy Ci, że hiszpański to fascynujący język. Zajęcia w naszej szkole prowadzą tylko filologowie z doświadczeniem, jeśli więc zależy Ci na poznaniu języka od podszewki, zapraszamy do Gdańska i Wrocławia!

szkoła dla dorosłych Radom

Niemal w każdej branży możemy zaobserwować wzrost zapotrzebowania na wykwalifikowanych menadżerów, którzy są w stanie sprostać wymaganiom firm spedycyjnych. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoły dla dorosłych. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o twoje przygotowanie merytoryczne i praktyczne umiejętności. Dzięki temu będziesz mógł dynamicznie wkroczyć na rynek pracy i rozpocząć działania w swoim wymarzonym zawodzie.

Szkoła językowa Puławy

Szkoła językowa smart-academy w Puławach przygotowała dla Państwa specjalną ofertę - angielski dla dzieci i firm. Warszawa jest miastem, w którym swoje siedziby ma mnóstwo firm, które są międzynarodowymi korporacjami lub mają do czynienia z klientami zagranicznymi. Wszelkie kontakty biznesowe muszą przebiegać profesjonalnie, dlatego też warto zatroszczyć się o jak najwyższe kompetencje swoich pracowników. Angielski dla firm to propozycja idealna dla szefów, którzy chcą aby ich zespół był postrzegany bardzo dobrze, a jednocześnie był w stanie pracować jeszcze efektywniej.

Oferty pracy programista

Umożliwiamy zatrudnienie pojedynczych pracowników, jak i całych zespołów. Na stronie internetowej udostępniamy także aktualne oferty pracy dla programisty. Nasi klienci mają zróżnicowane potrzeby - czasem wystarczy im pracownik tymczasowy, do wykonania określonego zadania, czasem jest to zatrudnienie stałe. Dzięki nam może znaleźć pracę programista ASP.NET czy C++. Jest to branża rozwijająca się szybko i prężnie działająca, warta inwestycji czasu.

Szkoły policealne Kraków

Pragniesz doskonalić swoje umiejętności, rozwijać pasję oraz zdobywać nowe kwalifikacje? To wszystko jest możliwe - wystarczy, że zapiszesz się na zajęcia do krakowskiej szkoły policealnej Canova. Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji edukacyjnych, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie obecnego rynku pracy. Możesz więc mieć całkowitą pewność, że z nami przygotujesz się do wejścia na rynek pracy. Wszystkie zajęcia przez nas prowadzone dotyczą zarówno przygotowania teoretycznego, jak i praktycznego.

Podesty teleskopowe Wrocław

Nie masz prawa jazdy, jednak chciałbyś przeszkolić się z podnośników? Nie ma problemu! Oferujemy kursy na różnego rodzaju podesty teleskopowe czy też przegubowe. Wybierz tę opcję, która najlepiej będzie pasowała do Twoich wymagań. Oprócz tego, oferujemy ich wynajem. Wszystkie seminaria odbywają się na terenie Wrocławia.

Sprzęt PPOŻ Warszawa

Nasza firma posiada spore doświadczenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w Warszawie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi profesjonalną armaturę i sprzęt ppoż. Posiadamy węże ssawno-tłoczone, tłoczne, smoki ssawne skośne i proste, przełączniki, klucze do hydrantu i wiele innych produktów.

Kurs opiekuna w żłobku online

Zapraszamy do wizyty na stronie naszej firmy szkoleniowej, gdzie możesz podnieść swoje kompetencje zawodowe. Prowadzimy między innymi kurs opiekunka w żłobku online - bez wychodzenia z domu dowiesz się absolutnie wszystkiego, czego tylko potrzebujesz, aby stać się profesjonalnostą w swoim przyszłym zawodzie.

www.happylinux.pl © 2011.