Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

wytwarzanie

Solidne meble bukowe

O wszystkie meble bukowe trzeba bardzo dobrze dbać, żeby nic się nie odkształcało, żeby buczyna się nie niszczyła. W czasie przeprowadzki niektóre meble ulegają zniszczeniu. Trzeba dlatego uzgodnić z firmą przewozową zakres jej odpowiedzialności za powierzone do przewiezienia mienie. Wystrój nowego domu wymaga wiele uwagi ze strony właściciela. Jeśli popełnione zostaną błędy na początku, to potem trzeba będzie ponieść wysokie koszty napraw.

Booklety

Jedyny w swoim rodzaju asortyment firmy skupia następujące artykuły: booklety, etykiety z napisami Braillea, etykiety foliowe, etykiety zamknij-otwórz czy też etykiety z aplikacją. Śmiało wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z zamieszczonymi tam informacjami. Jednym z głównych produktów oferowanych przez naszą firmę są booklety.

Akcesoria meblowe

Nasz internetowy sklep proponuje bardzo ciekawe produkty. Głównie zajmujemy się sprzedażą, takich użytecznych spraw, jak akcesoria meblowe - uchwyty i okucia. Sprowadzamy nasze produkty od najlepszych firm. Także, gdy jakiś element w twoim umeblowaniu zostanie zniszczony, możesz u nas znaleźć podobny, wystarczy, że powiesz, jaki rodzaj mebla uległ uszkodzeniu. Najbardziej popularne są u nas w sprzedaży prowadnice.

Agencja eventowa Kraków

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług, jakich dostarcza nasza agencja eventowa Nova Events. Wśród naszych propozycji są między innymi imprezy firmowe, masowe, których organizacją zajmujemy się na najwyższym poziomie. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci uczestników oraz przyczyni się do podniesienia motywacji pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze eventy były niecodzienne, niebanalne oraz w pełni profesjonalne. Zapraszamy do kontaktu!

Gry na Xbox 360

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując gry na konsole z możliwością ich wypożyczenia. W każdym miesiącu możesz wymieniać swoje gry na konsolę Xbox 360 na najnowsze, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Organizacja pikników firmowych Łódź

Obsługa i organizacja pikników firmowych to nasza specjalność. Jesteśmy przekonani, że wielkie gotowanie to ciekawa atrakcja podczas imprezy oraz interesujący sposób podania dań. Działamy na terenie Łodzi. Zajmujemy się organizacją pikników w różnym stylu – w zależności od wizji naszych klientów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

wypiekanki breloki

Poszukujesz nieszablonowego pomysłu na zabawę dla dzieci? Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszą się wypiekanki! Breloki, przypinki, zawieszki - dostępne są modele, z których wykonasz wszystko to, co przyjdzie Ci do głowy. Własnoręcznie wykonane ozdoby świetnie sprawdzą się na choince czy w formie dekoracji przy plecaku.

Imprezy firmowe dla dzieci

Nie wszyscy wiedzą gdzie poszukać i jak zorganizować atrakcje na imprezy firmowe dla dzieci. Jednak my proponujemy państwu sięgnięcie po niemożliwe. To, co większości wydaje się nieprawdopodobne, może zaistnieć i podkreślić wyjątkowość wydarzenia. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju zabawy w tym ofertę wynajmu dmuchańców.

www.happylinux.pl © 2011.