Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

przetwórstwo przemysłowe

Odpady przemysłowe

Odpady podzielić możemy na odpady zwykłe i odpady przemysłowe. Z reguły utylizacja kojarzy się raczej z tymi drugimi, ale i gospodarstwa domowe produkują odpady w coraz większej ilości i władze miast potwierdzają ostatnio, że i w przypadku odpadów przemysłowych niezbędna będzie utylizacja ponieważ nie można ich składować w nieskończoność.

Odpylacze

Kompleksowe odpylanie może być zagwarantowane jedynie przy użyciu dobrych jakościowo odpylaczy. Urządzenia te ze względu na swoje przeznaczenie idealnie nadają się do pracy w miejscach pyłogennych. Odpylacze są więc niezastąpione w firmach meblarskich, gdzie produktem ubocznym powstawanie mebli są pyły i trociny.

Ogrodzenia przemysłowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju bram. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wspaniałe ogrodzenia przemysłowe, które cechują się unikalną elegancją. Dodatkowo nasze modele są niezwykle wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

Anodowanie

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją profesjonalnych systemów oświetleniowych, ale świadczymy również takie usługi jak anodowanie. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które sprawia, że oferujemy przystępne ceny naszych usług. Anodowanie to proces, który sprawia, że różnorodne elementy aluminiowe stają się niezwykle wytrzymałe.

Odlewy Aluminium i Cynku

Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel, oferując Państwu wykonanie odlewów z aluminium i cynku, zwraca także uwagę na nieustanną kontrolę jakości oraz dbałość o środowisko. Zarówno proekologiczne szkolenia pracowników, jak i działania mające na celu ograniczenie emocji hałasu, odpowiednią gospodarkę odpadami produkcyjnymi itp., mają na celu eliminację negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Zębatki

Jedną z domen działalności przedsiębiorstwa Atlantis są niewątpliwie zębatki modułowe. Swoje zastosowanie znajdują one w procesie budowy mechanizmów licznych maszyn. Proponowane przez nas artykuły, spośród konkurencji wyróżniają się niewątpliwie niezwykła trwałością oraz doskonałą precyzją wykończenia.

AGAPLAST - Wąż igielitowy

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych, które świetnie sprawdzą się w różnego typu działalności. AGAPLAST oferuje m. in. odporny na działanie szkodliwych czynników wąż igielitowy. Sprawdzi się on jako osłonka dla kabli oraz lin, jak i jako nakładka na wyroby metalowe czy ozdoba torebek.

Kątowniki aluminiowe

Przy wznoszeniu różnego rodzaju konstrukcji metalowych niezbędne są kątowniki aluminiowe. W naszym asortymencie można znaleźć te elementy w różnych wymiarach: zarówno równoramienne, jak i nierównoramienne. Oferowane przez nas produkty wykonane są z metalu o bardzo dobrej jakości, posiadamy te metalowe elementy w standardowych wymiarach, ale możemy je również dostosować do wymagań klienta.

www.happylinux.pl © 2011.