Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

przetwórstwo przemysłowe

Odpady przemysłowe

Odpady podzielić możemy na odpady zwykłe i odpady przemysłowe. Z reguły utylizacja kojarzy się raczej z tymi drugimi, ale i gospodarstwa domowe produkują odpady w coraz większej ilości i władze miast potwierdzają ostatnio, że i w przypadku odpadów przemysłowych niezbędna będzie utylizacja ponieważ nie można ich składować w nieskończoność.

Odpylacze

Kompleksowe odpylanie może być zagwarantowane jedynie przy użyciu dobrych jakościowo odpylaczy. Urządzenia te ze względu na swoje przeznaczenie idealnie nadają się do pracy w miejscach pyłogennych. Odpylacze są więc niezastąpione w firmach meblarskich, gdzie produktem ubocznym powstawanie mebli są pyły i trociny.

Profesjonalne usuwanie manganu i żelaza

Jednak nie każdy wie jak wiele może nam dać profesjonalne usuwanie manganu i żelaza z wody. Filtry pozwalają na doprowadzenie naszej wody płynącej z rur do stanu nadającego się nie tylko do spożycia, ale także posiadające walory zdrowotne. Coraz większą popularnością cieszą się obecnie odżelaziacze. Działanie na rzecz naszego zdrowia jest jednym z priorytetów jakie powinniśmy umieścić na naszej liście.

Zastosowanie stali żaroodpornej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów hutniczych. Stal żaroodporna ma szerokie zastosowanie w wielu działach przemysłu, stąd też i nasza oferta obejmuje wile produktów takich jak blachy, pręty, rury i profile. Cały nasz asortyment ze stali nierdzewnej dostępny jest dodatkowo w wielu wariantach wymiarowych i profilowych, aby zapewnić klientom jak największy wybór.

Ogrodzenia przemysłowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju bram. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wspaniałe ogrodzenia przemysłowe, które cechują się unikalną elegancją. Dodatkowo nasze modele są niezwykle wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

Anodowanie

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją profesjonalnych systemów oświetleniowych, ale świadczymy również takie usługi jak anodowanie. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które sprawia, że oferujemy przystępne ceny naszych usług. Anodowanie to proces, który sprawia, że różnorodne elementy aluminiowe stają się niezwykle wytrzymałe.

http://www.metazel.pl/odlewy-z-aluminium-i-cynku.html

Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel, oferując Państwu wykonanie odlewów z aluminium i cynku, zwraca także uwagę na nieustanną kontrolę jakości oraz dbałość o środowisko. Zarówno proekologiczne szkolenia pracowników, jak i działania mające na celu ograniczenie emocji hałasu, odpowiednią gospodarkę odpadami produkcyjnymi itp., mają na celu eliminację negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

www.demet.pl

Firma Demet zajmuje się produkcją półwyrobów z metali niezależnych oraz ze stali jakościowych i nierdzewnych. Proponujemy Państwu produkty wykonane między innymi z aluminium, żeliwa, mosiądzu, brązu, stali kwasoodpornej oraz gatunkowej (narzędziowej, do hartowania i obróbki cieplnej, sprężynowej, szybkotnącej itd.).

http://www.gum-met.pl/ - Kosa boczna do rzepaku

Jeśli szukasz najlepszych na rynku kos bocznych do rzepaku, stojaków na drewno kominkowe lub też separatorów zanieczyszczeń metalowych, koniecznie zapoznaj się z naszą niezwykle atrakcyjną ofertą. Wytwarzamy części zamienne charakteryzujące się najwyższą jakością oraz dokładnością wykonania. Zapraszamy do kontaktu.

Zębatki

Jedną z domen działalności przedsiębiorstwa Atlantis są niewątpliwie zębatki modułowe. Swoje zastosowanie znajdują one w procesie budowy mechanizmów licznych maszyn. Proponowane przez nas artykuły, spośród konkurencji wyróżniają się niewątpliwie niezwykła trwałością oraz doskonałą precyzją wykończenia.

Taśma miedziana

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów oferowanych przez firmę Bonus Eurotech. W skład naszego asortymentu wchodzi między innymi funkcjonalna taśma miedziana, która odnajduje zastosowanie w każdej branży przemysłowej. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia oraz niskie ceny.

http://www.niwa.pl/zbiorniki_bezcisnieniowe,43,pl.html

Nasza firma to znany i ceniony producent zbiorników. Jesteśmy przekonani, że nasze wytrzymałe silosy spełnią oczekiwania jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy także instalacje technologiczne. Więcej szczegółowych informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Stróżówki

Jeżeli musisz postawić portiernię, stróżówkę albo też inny obiekt małogabarytowy, to koniecznie zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa Moduł Technik Sp. z o.o. To właśnie oni tworzą profesjonalne kontenery dla firm, a także gastronomiczne, handlowe, magazynowe, socjalne, czy też całoroczne mieszkalne.

AGAPLAST - Wąż igielitowy

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych, które świetnie sprawdzą się w różnego typu działalności. AGAPLAST oferuje m. in. odporny na działanie szkodliwych czynników wąż igielitowy. Sprawdzi się on jako osłonka dla kabli oraz lin, jak i jako nakładka na wyroby metalowe czy ozdoba torebek.

Folia termokurczliwa

Specjalnością naszej firmy jest produkcja wysokiej jakości materiałów opakowaniowych, które tworzymy z wykorzystaniem tworzyw sztucznych. W asortymencie firmy Polimer EKO znajduje się folia termokurczliwa, a także stretch i budowlana. W naszym szerokim asortymencie znalazły się także kaptury i worki.

Cygarniczki szklane

Zajmujemy się działalnością przetwórczą, w ramach której obok produkcji naczyń laboratoryjnych zajmujemy się także przygotowywaniem oferty galanterii, która wzbogaci aranżację każdego domu. W asortymencie firmy Przełom znajdziecie cygarniczki szklane, klosze na lampy naftowe i żarowe, a także fajki.

Oferta separatorów ropopochodnych

Jeżeli prowadzą Państwo zakład przemysłowy to z pewnością zainteresuje was nasza oferta separatorów ropopochodnych. Firma Stejax od wielu lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem tego typu rozwiązań na indywidualne zamówienie klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia ze zintegrowanym osadnikiem, a także z obejściem hydraulicznym.

proloc.com.pl

Jeśli potrzebne są Wam najbardziej użyteczne i funkcjonalne przemienniki częstotliwości Katowice stanowią miasto, na terenie którego znajdziecie nasz sklep. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na wymienieni przestarzałych elementów w wybranych układach w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach.

http://www.r-k.com.pl/

Proponujemy szeroki wybór rozwiązań w zakresie odpylania. W asortymencie Remark-Kayser znajdują się między innymi workowe filtry powietrza. Dostosowujemy nasze rozwiązania do aktualnych potrzeb różnych gałęzi i branż. Nasze propozycje pozwalają na stworzenie rozwiązania, które zagwarantuje optymalne warunki w pomieszczeniu oraz na każdym stanowisku pracy.

Biuro detektywistyczne Gdańsk

Jeżeli potrzebują państwo osobistej ochrony lub zabezpieczenia mienia czy budynku, polecamy nasze biuro detektywistyczne z Gdańska. Zatrudniamy specjalistów w swoim fachu, którzy potrafią zapewnić bezpieczeństwo, reagować w kryzysowych sytuacjach, a także tworzyć specjalistyczne plany ochrony indywidualnej.

www.happylinux.pl © 2011.