Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

przetwórstwo przemysłowe

Odpady przemysłowe

Odpady podzielić możemy na odpady zwykłe i odpady przemysłowe. Z reguły utylizacja kojarzy się raczej z tymi drugimi, ale i gospodarstwa domowe produkują odpady w coraz większej ilości i władze miast potwierdzają ostatnio, że i w przypadku odpadów przemysłowych niezbędna będzie utylizacja ponieważ nie można ich składować w nieskończoność.

Odpylacze

Kompleksowe odpylanie może być zagwarantowane jedynie przy użyciu dobrych jakościowo odpylaczy. Urządzenia te ze względu na swoje przeznaczenie idealnie nadają się do pracy w miejscach pyłogennych. Odpylacze są więc niezastąpione w firmach meblarskich, gdzie produktem ubocznym powstawanie mebli są pyły i trociny.

Anodowanie

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją profesjonalnych systemów oświetleniowych, ale świadczymy również takie usługi jak anodowanie. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które sprawia, że oferujemy przystępne ceny naszych usług. Anodowanie to proces, który sprawia, że różnorodne elementy aluminiowe stają się niezwykle wytrzymałe.

Odlewy Aluminium i Cynku

Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel, oferując Państwu wykonanie odlewów z aluminium i cynku, zwraca także uwagę na nieustanną kontrolę jakości oraz dbałość o środowisko. Zarówno proekologiczne szkolenia pracowników, jak i działania mające na celu ograniczenie emocji hałasu, odpowiednią gospodarkę odpadami produkcyjnymi itp., mają na celu eliminację negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Kątowniki aluminiowe

Przy wznoszeniu różnego rodzaju konstrukcji metalowych niezbędne są kątowniki aluminiowe. W naszym asortymencie można znaleźć te elementy w różnych wymiarach: zarówno równoramienne, jak i nierównoramienne. Oferowane przez nas produkty wykonane są z metalu o bardzo dobrej jakości, posiadamy te metalowe elementy w standardowych wymiarach, ale możemy je również dostosować do wymagań klienta.

agencje pracy

Szukasz dobrego i stabilnego zatrudnienia za granicą? Nasza agencja pracy rekrutuje na różne stanowiska - od produkcji po rolnictwo. Oferujemy tymczasowe oraz stabilne zatrudnienie w Holandii. U nas znajdziesz ofertę zgodną z kwalifikacjami lub unikalne szansę na przebranżowienie. Oferujemy stabilne warunki finansowe.

Janina Ochojska

Działania tej organizacji pozarządowej skupione są na organizowaniu akcji humanitarnych i niesieniu pomocy potrzebującym w Polsce i na świecie. Od momentu powstania fundacji w roku 1994 jej prezesem jest pomysłodawczyni Janina Ochojska. Za swoją działalność otrzymała wiele prestiżowych nagród i odznaczeń.

Terapia odwykowa

Jeśli jesteś osobą uzależnioną lub współuzależnioną, to nasz ośrodek może okazać się dla Ciebie właściwym adresem. Terapia odwykowa w naszym prywatnym i kameralnym ośrodku leczenia uzależnień polega głównie na rozmowach z psychologiem i dzieleniu własnych doświadczeń z innymi uzależnionymi w grupie wsparcia.

www.happylinux.pl © 2011.