Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

przetwórstwo przemysłowe

Odpady przemysłowe

Odpady podzielić możemy na odpady zwykłe i odpady przemysłowe. Z reguły utylizacja kojarzy się raczej z tymi drugimi, ale i gospodarstwa domowe produkują odpady w coraz większej ilości i władze miast potwierdzają ostatnio, że i w przypadku odpadów przemysłowych niezbędna będzie utylizacja ponieważ nie można ich składować w nieskończoność.

Odpylacze

Kompleksowe odpylanie może być zagwarantowane jedynie przy użyciu dobrych jakościowo odpylaczy. Urządzenia te ze względu na swoje przeznaczenie idealnie nadają się do pracy w miejscach pyłogennych. Odpylacze są więc niezastąpione w firmach meblarskich, gdzie produktem ubocznym powstawanie mebli są pyły i trociny.

Kątowniki aluminiowe

Przy wznoszeniu różnego rodzaju konstrukcji metalowych niezbędne są kątowniki aluminiowe. W naszym asortymencie można znaleźć te elementy w różnych wymiarach: zarówno równoramienne, jak i nierównoramienne. Oferowane przez nas produkty wykonane są z metalu o bardzo dobrej jakości, posiadamy te metalowe elementy w standardowych wymiarach, ale możemy je również dostosować do wymagań klienta.

agencje pracy

Szukasz dobrego i stabilnego zatrudnienia za granicą? Nasza agencja pracy rekrutuje na różne stanowiska - od produkcji po rolnictwo. Oferujemy tymczasowe oraz stabilne zatrudnienie w Holandii. U nas znajdziesz ofertę zgodną z kwalifikacjami lub unikalne szansę na przebranżowienie. Oferujemy stabilne warunki finansowe.

Terapia odwykowa

Jeśli jesteś osobą uzależnioną lub współuzależnioną, to nasz ośrodek może okazać się dla Ciebie właściwym adresem. Terapia odwykowa w naszym prywatnym i kameralnym ośrodku leczenia uzależnień polega głównie na rozmowach z psychologiem i dzieleniu własnych doświadczeń z innymi uzależnionymi w grupie wsparcia.

Coaching Warszawa

Moja oferta obejmuje coaching w Warszawie, kierowany dla różnych branż. Pomagam klientom, którzy prowadzą działalność bankową, informatyczną czy ubezpieczeniową. Moje szkolenia są kierowane do osób pełniących stanowiska kierownicze oraz managerskie, a także pracujących w działach HR, działach sprzedażowych oraz innych.

Utylizacja odpadów niebezpiecznych Poznań

Jako firma z doświadczeniem dysponujemy ważnym pozwoleniem zintegrowanym na instalację do eliminowania substancji szkodliwych i przedmiotów niosących zagrożenie. Utylizacja odpadów niebezpiecznych odbywa się w RAN-Synchron na poszczególnych liniach unieszkodliwiania, co pozwala na poddanie ich odpowiednim procesom chemicznym. Dzięki skutecznej neutralizacji, koagulacji i utlenianiu jesteśmy w stanie usunąć trujące substancje, a pozostały osad nie niesie już ryzyka i może być stosowany w rekultywacji składowisk.

www.happylinux.pl © 2011.