Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

przetwórstwo przemysłowe

Odpady przemysłowe

Odpady podzielić możemy na odpady zwykłe i odpady przemysłowe. Z reguły utylizacja kojarzy się raczej z tymi drugimi, ale i gospodarstwa domowe produkują odpady w coraz większej ilości i władze miast potwierdzają ostatnio, że i w przypadku odpadów przemysłowych niezbędna będzie utylizacja ponieważ nie można ich składować w nieskończoność.

Odpylacze

Kompleksowe odpylanie może być zagwarantowane jedynie przy użyciu dobrych jakościowo odpylaczy. Urządzenia te ze względu na swoje przeznaczenie idealnie nadają się do pracy w miejscach pyłogennych. Odpylacze są więc niezastąpione w firmach meblarskich, gdzie produktem ubocznym powstawanie mebli są pyły i trociny.

Zastosowanie stali żaroodpornej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów hutniczych. Stal żaroodporna ma szerokie zastosowanie w wielu działach przemysłu, stąd też i nasza oferta obejmuje wile produktów takich jak blachy, pręty, rury i profile. Cały nasz asortyment ze stali nierdzewnej dostępny jest dodatkowo w wielu wariantach wymiarowych i profilowych, aby zapewnić klientom jak największy wybór.

Ogrodzenia przemysłowe

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju bram. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wspaniałe ogrodzenia przemysłowe, które cechują się unikalną elegancją. Dodatkowo nasze modele są niezwykle wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

Anodowanie

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją profesjonalnych systemów oświetleniowych, ale świadczymy również takie usługi jak anodowanie. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, które sprawia, że oferujemy przystępne ceny naszych usług. Anodowanie to proces, który sprawia, że różnorodne elementy aluminiowe stają się niezwykle wytrzymałe.

http://www.metazel.pl/odlewy-z-aluminium-i-cynku.html

Odlewnia Ciśnieniowa Meta-Zel, oferując Państwu wykonanie odlewów z aluminium i cynku, zwraca także uwagę na nieustanną kontrolę jakości oraz dbałość o środowisko. Zarówno proekologiczne szkolenia pracowników, jak i działania mające na celu ograniczenie emocji hałasu, odpowiednią gospodarkę odpadami produkcyjnymi itp., mają na celu eliminację negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

http://www.gum-met.pl/ - Kosa boczna do rzepaku

Jeśli szukasz najlepszych na rynku kos bocznych do rzepaku, stojaków na drewno kominkowe lub też separatorów zanieczyszczeń metalowych, koniecznie zapoznaj się z naszą niezwykle atrakcyjną ofertą. Wytwarzamy części zamienne charakteryzujące się najwyższą jakością oraz dokładnością wykonania. Zapraszamy do kontaktu.

Zębatki

Jedną z domen działalności przedsiębiorstwa Atlantis są niewątpliwie zębatki modułowe. Swoje zastosowanie znajdują one w procesie budowy mechanizmów licznych maszyn. Proponowane przez nas artykuły, spośród konkurencji wyróżniają się niewątpliwie niezwykła trwałością oraz doskonałą precyzją wykończenia.

Taśma miedziana

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem produktów oferowanych przez firmę Bonus Eurotech. W skład naszego asortymentu wchodzi między innymi funkcjonalna taśma miedziana, która odnajduje zastosowanie w każdej branży przemysłowej. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia oraz niskie ceny.

AGAPLAST - Wąż igielitowy

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych, które świetnie sprawdzą się w różnego typu działalności. AGAPLAST oferuje m. in. odporny na działanie szkodliwych czynników wąż igielitowy. Sprawdzi się on jako osłonka dla kabli oraz lin, jak i jako nakładka na wyroby metalowe czy ozdoba torebek.

Cygarniczki szklane

Zajmujemy się działalnością przetwórczą, w ramach której obok produkcji naczyń laboratoryjnych zajmujemy się także przygotowywaniem oferty galanterii, która wzbogaci aranżację każdego domu. W asortymencie firmy Przełom znajdziecie cygarniczki szklane, klosze na lampy naftowe i żarowe, a także fajki.

proloc.com.pl

Jeśli potrzebne są Wam najbardziej użyteczne i funkcjonalne przemienniki częstotliwości Katowice stanowią miasto, na terenie którego znajdziecie nasz sklep. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na wymienieni przestarzałych elementów w wybranych układach w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach.

Kątowniki aluminiowe

Przy wznoszeniu różnego rodzaju konstrukcji metalowych niezbędne są kątowniki aluminiowe. W naszym asortymencie można znaleźć te elementy w różnych wymiarach: zarówno równoramienne, jak i nierównoramienne. Oferowane przez nas produkty wykonane są z metalu o bardzo dobrej jakości, posiadamy te metalowe elementy w standardowych wymiarach, ale możemy je również dostosować do wymagań klienta.

www.happylinux.pl © 2011.