Rzetelne usługi

Rozwiązania dla każdego

przechowywanie

Doradztwo celne - www.cargoconsultants.com.pl

Nasza firma Cargo Consultants oferuje Państwu możliwość czasowego składowania towarów zarówno wspólnotowych jak i niewspólnotowych w naszym magazynie celnym w Warszawie. Ponadto zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem celnym, sporządzaniem niezbędnej dokumentacji, a także udzielaniem zabezpieczeń należności celno-podatkowych.

regaly24.com/pl/c/Regaly-do-chlodni/14

Firma STIKO to doświadczony producent takich elementów wyposażenia restauracji, sklepów lub hoteli, jak regały do chłodni. Wytwarzane przez nas wyroby można w dowolny sposób rozbudowywać, zmieniając ich wielość oraz liczbę półek. Ich największym atutem jest odporność na wilgoć oraz szybki i prosty montaż. Szczegółowy opis techniczny znajduje się na naszej stronie.

Likwidacja pluskiew

Jest wiele domowych metod radzenia sobie ze szkodnikami, jednak likwidacja pluskiew, karaluchów czy mrówek może przebiec dużo sprawniej z pomocą profesjonalnej ekipy. Nasza firma stosuje innowacyjne metody wymrażania, które pozwalają szybko oczyścić mieszkanie zarówno z dorosłych owadów, jak również larw i jaj.

Adwokat

Oprócz kompleksowej i całościowej obsługi prawnej firm MKM Lawyers jest w stanie zapewnić pełne wsparcie także Klientom indywidualnym. Usługi świadczone przez naszą praktykę dotyczą zarówno doraźnych, jednorazowych porad, jak również pełnomocnictwa w różnego rodzaju sprawach. Głównym obszarem działalności prawników jest podejmowanie spraw związanych z odszkodowaniami, windykacją, zapisami kodeksu cywilnego, jak również regulacjami transportowymi i administracyjnymi.

www.happylinux.pl © 2011.